Degustacje

Od 2016 roku zapraszamy na weekend’owe degustacje naszego wina.

Obiekt czynny jest po kontakcie telefonicznym w piątek, sobotę i niedzielę po południu. W inne dni degustacja jest także możliwa, ale prosimy kontaktować się z nami przed przybyciem. Mieszkamy w Sobótce, przyjazd do Winiarni zabiera nam ok. 5 minut (tel. +48 501-344-885).

Oferujemy salę Winiarni CELTICA na różnego rodzaju bankiety, imprezy okolicznościowe, eventy, spotkania firmowe, pokazy, prelekcje, urodziny, komunie itp. Kalendarz dostępnych terminów znajduje się w prawym panelu strony. Nasza sala wyposażona jest w maksymalnie 48 miejsc siedzących (przy imprezach tanecznych do 36 miejsc). Posiłki dla gości zamawiamy w lokalnych restauracjach w formie kateringu, ale posiadamy też w pełni wyposażoną kuchnię do przygotowania niewielkiej ilości posiłków, przekąsek lub ich podgrzania. Istnieje także możliwość wynajęcia samej sali, bez posiłków.

Kalendarium degustacji specjalnych i innych imprez w winiarni – kliknij.

sabat 495 sabat 497 sabat 490 sabat 482 sabat 480

DESIGN: INFORD.eu

Decyzja o zamieszkaniu w Sobótce zapadła szybko i to nie tylko dlatego, że jest w połowie drogi między Wrocławiem a Wałbrzychem skąd pochodzimy. Kilkanaście lat spędzonych u stóp Ślęży utwierdziło nas w przekonaniu, że był to jeden z najlepszych wyborów w naszym życiu...

Czy masz ukończone 18 lat ?
TAK
NIE