Degustacje

DEGUSTACJA ŚLĘŻAŃSKICH WINNIC

BRAK TERMINÓW NA 2023R.

Prowadzący wprowadzi Państwa w świat ciekawostek, historyjek oraz tajemnic, o których czasami sami producenci win wolą milczeć. Razem będziemy mogli spróbować (ocenić) osiem różnych win i być może wybrać swoje ulubione.

Prowadzi ją człowiek, który o winiarzach i winnicach wie prawie wszystko. Od lat związany z polskim winiarstwem i nie tylko. Po krótkiej przerwie wraca na Dolny Śląsk. Do miejsca swojej wielkiej miłości – Ślęży, aby przybliżyć Państwu co kryje się pod etykietami dumnie reprezentującymi zbocza Masywu Ślęży i okolic.

DEGUSTACJA I ZWIEDZANIE WINNICY CELTICA

BRAK TERMINÓW NA 2023R.

Degustacja poprzedzona jest zwiedzaniem winnicy i pokazem zdjęć jak powstawała nasza plantacja oraz jak wyrabiamy wino. Całość to 3 godzinna podróż w świat polskiego wina i historię mikroregionu, w trakcie której dowiecie się jak uprawiamy winorośl, jak produkujemy wino SABAT, dlaczego tak się nazywa, co ma wspólnego z Celtami oraz wiele innych ciekawostek związanych z Sobótką, Ślężą, najbliższą okolicą, winem a nawet bieganiem po górach 

INDYWIDUALNE DEGUSTACJE

Degustacja prywatna dla pary, grupy, na prezent ?

Czas trwania: 1h

Degustacja 6 wybranych win z naszej oferty, deska serów, pieczywo, zwiedzanie winiarni, na życzenie także wycieczka do winnicy.

Cennik :

 • dla dwóch osób – 600 zł,
 • dla trzech osób – 700 zł,
 • dla czterech osób i więcej (max. 10 os) – 200zł/os.

Umów się na termin :

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  DESIGN: INFORD.eu

  Decyzja o zamieszkaniu w Sobótce zapadła szybko i to nie tylko dlatego, że jest w połowie drogi między Wrocławiem a Wałbrzychem skąd pochodzimy. Kilkanaście lat spędzonych u stóp Ślęży utwierdziło nas w przekonaniu, że był to jeden z najlepszych wyborów w naszym życiu...

  Czy masz ukończone 18 lat ?
  TAK
  NIE