Dla firm

Jeśli myślisz o zorganizowaniu kameralnego spotkania w ciekawym miejscu, to nasza Winiarnia będzie do tego idealnym miejscem. Spotkania biznesowe, firmowe, integracyjne, szkoleniowe nie muszą przecież odbywać się w hotelu. Możesz mile zaskoczyć swoich pracowników czy klientów. Oprócz unikatowych, klimatycznych wnętrz oferujemy także pełną obsługę i dodatkowe atrakcje na życzenie. Jesteśmy bardzo otwarci na wszelkie wyzwania i elastyczni w dostosowaniu naszej oferty do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Oferujemy:

  • catering – stół kawowy, lunch, zimne przekąski
  • degustacje
  • pogadanki o regionie, o winie, o bieganiu
  • wino z etykietą Waszej firmy

Indywidualna oferta – prosimy o kontakt : info@winosabat.pl

etykieta-villa etykieta-baumitPrzy większych zamówieniach możemy przygotować specjalną etykietę (np. okolicznościową) z dodanym logo Waszej firmy lub całkowicie wg Waszego wzoru. Minimalne zamówienie nie jest określone, ale przy druku etykiet zasada jest prosta – im więcej tym tańsza jest 1 szt. Przykładowo dla serii 100 szt koszt etykiety (na profesjonalnym winiarskim papierze) to 1,00 zł/szt a przy serii 1000 szt już tylko 0,50 zł/szt.

DESIGN: INFORD.eu

Decyzja o zamieszkaniu w Sobótce zapadła szybko i to nie tylko dlatego, że jest w połowie drogi między Wrocławiem a Wałbrzychem skąd pochodzimy. Kilkanaście lat spędzonych u stóp Ślęży utwierdziło nas w przekonaniu, że był to jeden z najlepszych wyborów w naszym życiu...

Czy masz ukończone 18 lat ?
TAK
NIE