Imprezy okolicznościowe

Osobom, które chcą zorganizować imprezę  oferujemy salę bankietową. W niepowtarzalnym klimacie Starej Gazowni Miejskiej możecie zorganizować szkolenie, event, urodziny, komunię, chrzciny, kameralne wesele lub dowolną inną imprezę. Szczegóły i terminy ustalamy indywidualnie w każdym przypadku. Zapewniamy catering oraz obsługę. 

Konferencje

Sala przystosowana jest do prowadzenia konferencji dla max. 38 osób. W formie konferencyjnej lub przy stołach. Na sali dostępny jest rzutnik. Możliwe zamówienie także stołu kawowego, lunchu lub obiadu.

Urodziny, imieniny

Sala przystosowana jest do przyjęcia max. 30 osób. Zapewniamy catering obiadowy, zimne przekąski, stół kawowy oraz słodkie przekąski.

Odremontowany zabytkowy budynek nadaje się do zorganizowania jedynie obiadu lub imprezy z tańcami.

Komunie, chrzciny, kameralne obiady weselne

Sala choć przystosowana do ciemnego klimatu winiarni może być wykorzystana na komunie. Zmieniamy wystrój na bardziej jasny i przejrzysty. Dzięki temu goście mogą cieszyć się świętowaniem komunii.

Ognisko

Obok budynku mamy miejsce na ognisko z grillem. Możemy zorganizować catering na imprezę w plenerze.

Chcesz poznać menu i ceny ? Napisz do nas

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  DESIGN: INFORD.eu

  Decyzja o zamieszkaniu w Sobótce zapadła szybko i to nie tylko dlatego, że jest w połowie drogi między Wrocławiem a Wałbrzychem skąd pochodzimy. Kilkanaście lat spędzonych u stóp Ślęży utwierdziło nas w przekonaniu, że był to jeden z najlepszych wyborów w naszym życiu...

  Czy masz ukończone 18 lat ?
  TAK
  NIE