Czas na Ultra czyli spotkanie z Marcinem Świercem niedziela 10 lutego 2019 godz. 12.00

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Was na spotkanie z Marcinem Świercem. Wymienianie tytułów i osiągnięć biegowych tego zawodnika jest w tym miejscu nie potrzebne. Czujemy dumę z jego kolejnych dokonań i zawsze mocno mu kibicujemy, bo łączy nas z Nim szczególna relacja.
Co do samego eventu, jak zawsze u SiłyOgra, będzie na gruuubo i z dystansem. Najpierw o godzinie 12.00 (stadion) Marcin zabierze Was na piękne Ślężańskie szlaki na trening biegowy, a później bo bardzo szybkim prysznicu na stadionie z naciskiem na „szybkim”, około godziny 15.00 pogadamy o literaturze, życiu, planach i na pewno będzie wesoło!
Już dziś pękam z dumy i satysfakcji, mogąc poprowadzić to spotkanie w Winnicy Celtica w Sobótce, bo strasznie dużo mu zawdzięczam i cenie go bardzo jak człowieka!
Hubert
Kwaśniewski

DESIGN: INFORD.eu

Decyzja o zamieszkaniu w Sobótce zapadła szybko i to nie tylko dlatego, że jest w połowie drogi między Wrocławiem a Wałbrzychem skąd pochodzimy. Kilkanaście lat spędzonych u stóp Ślęży utwierdziło nas w przekonaniu, że był to jeden z najlepszych wyborów w naszym życiu...

Czy masz ukończone 18 lat ?
TAK
NIE